Номер телефона(044) 599-55-15
Номер Водафон (066) 188-84-44
Номер Лайф (063) 305-98-98
Номер Киевстар (097) 019-04-02
3G cdma Sierra Wireless в черговий раз отримує головний приз на Міжнародному Мобільному Конгресі в Барселоні

3G cdma Sierra Wireless в черговий раз отримує головний приз на Міжнародному Мобільному Конгресі в Барселоні

Корпорації 3G cdma SierraWireless і EDMI раді повідомити , що ці дві компанії отримали нагороди «Краще мобільне рішення для комунальних служб» на Міжнародному Мобільному Конгресі 2013 проходить в Барселоні 13-17 лютого. Головний приз був присуджений на підставі результатів суддівства незалежної комісії складається з експертів в області індустрії.

Модем EWM180 створений на базі модуля AirPrimeот компанії 3G cdma SierraWireless , був визнаний кращим для додатків , пов'язаних з вимірюванням показань приладів. Голова журі прокоментував: « Це фантастичний продукт , який зосереджений на вирішенні питань пов'язаних зі зніманням показань з різних лічильників у комунальній сфері та передача їх за допомогою бездротових технологій. »

EWM180 - це індустріальний модем для М2М ( machine - to - machine ) додатків , розроблений спеціально для знімання показань лічильників. Він забезпечує стабільний зв'язок по CDMA + GSM / GPRS каналу між оператором комунальної служби та індивідуальними електричними лічильниками користувачів . Завдяки захищеному з'єднанню , оператор в режимі реального часу може більш ефективно управляти системою і споживанням харчування кінцевими користувачами , тим самим зменшуючи його витрати .
 
Присудження першого місця модему на базі модуля AirPrimeот 3G cdma SierraWireless ще раз говорить про високий професіоналізм і надійності цих модулів. Міжнародні енергетичні гіганти довіряють свої системи модулів і терміналам виробництва 3G cdma SierraWireless .

 12.03.2014
 (9 просмотров)
Top