Номер телефона(044) 599-55-15
Номер Водафон (066) 188-84-44
Номер Лайф (063) 305-98-98
Номер Киевстар (097) 019-04-02
LTE: ФАС дозволила об'єднати 4G LTE ресурси "Скартел" і "Мегафон". Що далі?

LTE: ФАС дозволила об'єднати 4G LTE ресурси "Скартел" і "Мегафон". Що далі?

 Об'єднання "Скартел" і "Мегафон" зосереджує в розпорядженні цих компаній близько 80 МГц спектра ( 2 * 30 МГц у " Скартел " і 2 * 10 МГц , як очікується , отримає " Мегафон " в липні за підсумками частотного "конкурсу" ) .
У об'єднаному холдингу , імовірно , на частку власників " Скартел " , припадає 20% часткою , 80 % - на частку " АФ Телеком" . Вкладення в холдинг - контрольний пакет " Мегафон " від " АФ Телеком " і всі 100 % " Скартел " від його власників - " Ростехнології " ( 25.1 %) і Telconet Capital ( 74.9 %). На 100% володіння компаніями холдингу претендує офшор Garsdale Services Investment Ltd . (Британські Віргінські острови) , але в ФАС поки розглядають відповідні заяви. З чуток , в холдинг може ще увійти Marshal Capital своїм пакетом близько 10 % " Ростелекома". Але поки ця інформація не підтверджена.
Цікаво , що поки інформація про холдинг не стала загальновідомою , МТС стверджувала , що вже підписала документи на MVNO на базі мережі " Скартел " . Чи змінилися тепер плани цієї компанії? Адже ні про підписання договору , ні про початок надання послуг LTE компанією МТС на базі радіопідсистеми " Скартел " , як і раніше не повідомляється.
Схоже , що Мегафон помітно обійшов конкурентів з Б3 в гонці за частотами під мережі 4G/LTE і далі. Крім того , компанія , ймовірно, отримала можливість впливати на політику раніше незалежної Yota - це може , зрештою , знищити модель необмеженого бездротового ШСД , яку в Yota бачили наріжним каменем своєї маркетингової політики . Якщо говорити про потенційний вплив холдингу на розвиток LTE в Росії , то з плюсів відзначу очевидне прискорення будівництва мереж LTE компанією Yota , для якої входження в холдинг спростило доступ до фінансових ресурсів і технічних ресурсів "Мегафон" .

 20.02.2014
 (9 просмотров)
Top