Номер телефона(044) 599-55-15
Номер Водафон (066) 188-84-44
Номер Лайф (063) 305-98-98
Номер Киевстар (097) 019-04-02
Проигрыватель Winamp решил стать аналогом iTunes для Android-смартфонов

Проигрыватель Winamp решил стать аналогом iTunes для Android-смартфонов

 Компанія AOL після місяця бета -тестування випустила першу офіційну версію свого « музичного комбайна » Winamp для мобільної платформи Android. За допомогою пакета Winamp тепер можна керувати завантаженням музики на апарат , причому підтримується бездротова синхронізація по мережі Wi -Fi з настільною копією пакета Winamp на основному ПК , а також прослуховування інтернет-радіостанцій , які ведуть мовлення по протоколу Shoutcast . Бездротова синхронізація мобільних апаратів з настільним ПК вимагає установки нової версії Winamp для платформи Windows.
 
Нагадаємо , пакет Winamp являє собою популярну програму для управління особистою фонотекою в середовищі ОС Windows , причому його аудиторія становить близько 60 мільйонів користувачів по всьому світу. Цікаво , що лише 5 % користувачів Winamp знаходяться в США - в інших країнах він більш популярний. Тим не менш, компанія AOL , яка зараз володіє марками Winamp і Shoutcast , вирішила додати новий поштовх своїм продуктам у зв'язку зі зростаючою популярністю платформи Android. Фактично , розробники вирішили перетворити Winamp в аналог пакету ITunes , тільки для апаратів з операційною системою Android. Зараз ITunes є майже єдиним інструментом для управління музикою на апаратах iPhone , і конкурувати з цим пакетом майже неможливо - замість цього розробники AOL вибрали напрямок апаратів Android.
 
Як запевняють в компанії AOL , пакет Winamp претендує на звання кращого програми для управління музикою на платформі Android , незважаючи на наявність таких конкурентів , як DoubleTwist і Songbird . Як і в пакеті ITunes , новий Winamp забезпечує управління фонотекою і відтворення як окремих композицій , так і складних плейлистів . Підтримується можливість імпорту однією кнопкою всіх незахищених записів ( без DRM- контролю) з каталогу Itunes. Також користувач може створювати власні списки відтворення , шукати композиції за назвою , виконавцю або альбому. Потокове мовлення приймається у форматі Shoutcast радіо.
 
При клацанні по обкладинці альбому , яка відображається під час відтворення композиції , можна отримати інформацію про дискографії виконавця , новини про виконавця , а також музичні огляди з сайту AOL Music . Щоб наповнити свій апарат музичними записами , потрібні мінімальні зусилля - завдяки вбудованій підтримці бездротової синхронізації в платформі Android , функція синхронізації в пакеті Winamp забезпечує швидку передачу всієї підібраної музики на ваш мобільний апарат.
 
Примітно , що музика займає велике місце в житті сучасних людей - середній користувач пакета Winamp витрачає близько 80 хвилин в день на прослуховування музики через настільний додаток . Розширення можливостей по прослуховуванню музики на мобільних пристроях здатне ще більше збільшити це середній час .
 
Що стосується можливості створення нового передплатного сервісу для потокового прослуховування музики , пакет Winamp для Android навряд чи стане фундаментом такого бізнесу. Зараз пакет Winamp вже приносить достатньо доходів компанії AOL , так що компанія поки не збирається відкривати на його основі новий платний сервіс з підпискою на музику. Проте , якщо пакет Winamp насправді захопить лідируючі позиції серед аналогічних рішень на платформі Android , компанія AOL може виступати сильним партнером по поширенню контенту для інших підписаних музичних сервісів.
 
За матеріалами офіційного блогу розробників і сайту TechCrunch.
 
Джерело: SoftLine
 16.02.2014
 (10 просмотров)
Top