Номер телефона(044) 599-55-15
Номер Водафон (066) 188-84-44
Номер Лайф (063) 305-98-98
Номер Киевстар (097) 019-04-02
В нашій країні планують використовувати військові частоти для зв'язку 3G

В нашій країні планують використовувати військові частоти для зв'язку 3G

Державна служба спец. зв'язку і захисту інформації а також Нац. комісія о питаннях про регулювання зв'язку і інформатизації НКРЗІ зараз ведуть переговори про проведення конверсії радіочастот для технології зв'язку 3G UMTS/HSDPA.

У комісії поперше йде конструктивна діскусія з Міністерством оборони країни з питань конверсії необхідних для цього частот. Учасники беспроводних технологій вже дуже багато років очикують продаж ціх ліцензій 3G і заявили що готови витратити на це дуже великі гроші. Такі необхідні й економіці країни, а також військовим, заявив голова НКРЗІ України.

Йшла мова про передачу частот двом гігантам мобільного зв'язку в Україні, якими до останнего часу користувалися військові нашей країни. Звільнення частот і видача ліцензій 3G, це наібільший антикризовий проект для нашей країни. Він должен допомочь не тільки оновити галузь зв'язку 3G, але важливий для економіки в загалі, так вважае голова корпоративного керування компанії МТС. Це дає нам нові можливості для европейских інвестицій - мінімум 3.5 млд. $ вже найближчим часом. Ці кошти потрібни в економіці с виглядом підрядів та замовлень провідним українським компаніям та зарплат їх співробітникам. А в перспективі трех років, тільки надходження до держбюджету можуть скласти 12 млд грн.

 09.05.2014
 (10 просмотров)
Top